Memoriál Jozefa Baláža (22.-23.11.2014)

V  závere novembra sa najmladší plavci plaveckého klubu STU Trnava zúčastnili na Memoriáli J. Baláža v Prešove, kde štartovalo 36 klubov a 246 plavcov zo Slovenska. Tieto preteky sú zároveň neoficiálnymi majstrovstvami Slovenska 9 – 10 ročných žiakov. Najmladšie trnavské nádeje sa v silnej konkurencii nestratili.Všetci sa výrazne zlepšili a pridali aj medailové umiestnenia. Najlepšie obstál Michal Uhlík, ktorý získal v kategórii desaťročných žiakov dve bronzové medaily v disciplínach 200 metrov voľný spôsob a 200 metrov polohové preteky. Janko Žembera získal bronzovú medailu v disciplíne 200 metrov polohové preteky v kategórii deväťročných žiakov. Bronislava Janáčová získala striebornú medailu v disciplíne 200 metrov prsia v kategórii desaťročných žiačok. Žiaci pridali bronzovú medailu v disciplíne 4x 50 metrov voľný spôsob. Osobné rekordy zaplávali Natália Janáčová, Lucia Tanušková, Veronika Čačaná, David Delinčák a Patrik Böhman.