Memoriál Jozefa Baláža 2015 – Spišská Nová Ves

Na najvýznamnejších plaveckých pretekoch pre kategóriu 9 – 10 ročných plavcov na Slovensku (neoficiálne Zimné majstrovstvá Slovenska pre túto vekovú kategóriu) v závere novembra nás výborne  reprezentovalo 18 plavcov. Najmladšie plavecké nádeje STU Trnava si zaplávali množstvo osobných rekordov.
Medzi chlapcami sa najviac darilo Patrikovi Böhmanovi, ktorý si vyplával jedno druhé a jedno tretie miesto. Výborne plával aj Michal Daniš, keď získal dve bronzové medaily.Jednu bronzovú medailu si vybojoval aj Ján Žembera v disciplíne 100 metrov motýlik.Medzi dievčatami bola najúspešnejšia Júlia Jablčníková, ktorá získala dve zlaté a štyri strieborné medaily.Karin Qayumová zvíťazila v disciplíne 50 metrov prsia a pridala tri strieborné a jednu bronzovú medailu.Ema Novotná bola najlepšia v disciplíne 100 metrov motýlik, ďalšie tri bronzové medaily získala v kraulových disciplínach.Na stupeň víťazov sa prebojovala aj Nela Hlavatá, v disciplíne 50 metrov prsia obsadila tretie miesto.
Najlepšie umiestnenia ďalších trnavských nádejí, ktoré si vyplávali po veľkých osobných zlepšeniach: Lukáš Brezovský (4.), Veronika Čačaná (5.), Hana Dršková (6.), Simona Slezáková (10.), Jakub Šurina (5.), Patrik Kudla (6.), Adam Hronček (6.), David Delinčák (6.) a Marko Stano (7.).
Celkovo naši najmladší  pod vedením trénerov Ladislava Hlavatého a Ingrid Remišovej získali skvelých 25 medailí (6-10-9).