Pohár primátora mesta Trenčín

Dňa 5.11. 2016 štartovali naši plavci  na Pohári primátora mesta Trenčín. Najväčší úspech dosiahla Barbora Tomanová , ktorá získala 4 zlaté a 1 striebornú medailu. V disciplíne 50 metrov znak vytvorila slovenský juniorský rekord časom 28.38s, čo bol zároveň najhodnotnejší výkon celých pretekov. K medailistom sa v prsiarskych disciplínach zaradila aj Miroslava Záborská, v znakových disciplínach Barbara Bartovičová a Tatiana Potocká. Žiaci absolvovali na týchto pretekoch štvorboj, ktorý pozostával zo 100 metrových disciplín všetkých plaveckých spôsobov. Najúspešnejšou žiačkou sa stala Nina Vadovičová, ktorá postúpila do finále na 200 metrov polohové preteky medzi najlepšie univerzálne plavkyne a obsadila konečné siedme miesto.